V utorok odštartovala na Markíze nová relácia s názvom Baby Boom. Diváci mali rôzne očakávania, vzhľadom na propagáciu tejto šou. Viete však, za akú cenu nechali mamičky nahliadnuť divákov do svojho súkromia?

[sociallocker]Ešte pred štartom, televízia propagovala Baby boom a lákala budúce mamičky na účinkovanie, pokiaľ mali termín do 10. októbra 2016. V ponuke bol zahrnutý špičkový tím lekárov, zrekonštruovaná pôrodnica a zaujímavý honorár.

Po odvysielaní prvej časti relácie prišla obrovská záplava názorov. Jedni si reláciu nevedeli vynachváliť, iní sa pohoršovali nad tým, ako mohli ženy dovoliť takýto zásah do súkromia.

Mnohí si asi predstavovali, že si mamičky nechali vyplatiť rozprávkový honorár, keďže dovolili kamerám nahliadnuť do prípravy na rodenie, na pôrod a situáciu po ňom. Avšak mamička, ktorá rodila počas nakrúcania, ale šou sa nezúčastnila prezradila portálu pluska.sk, že: “Točilo sa to v Galante presne v tom čase, keď som tam rodila. Ja som sa však šou nezúčastnila. Od ostatných mamičiek, ktoré tam ležali, však viem, že za účinkovanie im núkali sumu od 500 do 900 eur. Dokonca im ponúkali aj nadštandardnú izbu, no keď som to pozerala, nie všetky ju dostali… No tie, ktoré do toho išli, mali špeciálne výhody, ale v nemocnici bol hrozný chaos. Všade kopa ľudí, otras.”

Aj keď to znie ako kopa peňazí, tak len zainteresované môžu potvrdiť, či to naozaj stálo za taký zásah do intimity a súkromia.

Na televíznych obrazovkách ste ešte nič krajšie nevideli ? Už v utorok 7. februára začína Baby Boom! #tvmarkiza #babyboom #start #babyborn #baby ❤

Fotka uverejnená používateľom Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

 

Zdroj: pluska.sk | Foto: pixabay.com, Instagram
[/sociallocker]