Známy novinár portálu Aktuality.sk Marek Vagovič pôsobil celých šesť rokov v investigatívnom tíme. Jeho kolegom bol aj nebohý Ján Kuciak. Najnovšie po medializácii priznal, že v jeho živote nastane veľká zmena a stane sa tvárou politickej relácie RTVS.

Marek Vagovič pôsobil celých šesť rokov na portáli Aktuality.sk, kde viedol investigatívny tím. Svojho času spolupracoval aj s nebohým novinárom Jánom Kuciakom. Pred tým pracoval tiež pre známe denníky Pravda, SME, .týždeň či Domino fórum. Počas svojej kariéry získal sedemkrát ocenenie Novinárska cena.

Teraz má v živote podľa informácií Mediaklik veľkú novinku. V RTVS bude totiž viesť vlastnú politickú debatu, pričom podľa hovorkyne Andrey Pivarčiovej by sa mala relácia objaviť na obrazovkách prvýkrát v novembri tohto roka. Doplniť by tak mala programy Do kríža a Večera s Havranom.

Samotný Vagovič na sociálnej sieti uviedol, že sa v týchto chvíľach ešte dolaďujú detaily: “Od novembra budem mať vlastnú diskusnú reláciu vo verejnoprávnej RTVS raz za týždeň, na Jednotke, vo večernom vysielacom čase. Bude o ľuďoch a okamihoch, ktoré hýbu spoločnosťou, respektíve verejnou mienkou,” dodal a poďakoval fanúšikom za podporu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mediaklik.sk  │ Foto: FB/Marek Vagovič