Slovenský humorista, scenárista, herec, moderátor a podnikateľ Andy Kraus prezradil v markizáckej relácií Backstage zaujímavé novinky zo svojho života. Okrem toho, že ukázal dcérku Adelku, sa rozhovoril i o tom, čo všetko zvláda a ako sa mu po dlhej dobe pozdáva “oteckovanie”.

Andy Kraus (53) sa v dave s kvietkovaným kočíkom rozhodne nastratí. Okatá dcérka Adelka (1) je v poradí tretím potomkom známeho herca, pričom k starostlivosti o bábätko sa vrátil po trinástich rokoch. Kým Zoja (13) a Boris (17) z predchádzajúceho manželstva si už na extrémnu starostlivosť otca nepotrpia, Adelka si ho užíva plnými dúškami. Prechádzky v parku, ihrisko, ale aj knižky s malou dcérkou momentálne zapĺňajú dni zaneprázdnených rodičov. Kým na ňu manželka Janka rozpráva slovensky, Andy si pre komunikáciu zvolil maďarčinu.

Kvôli Adelke dokonca oprášil novopečený otecko aj slovník, pretože ako priznal, nejaké tie výrazy mu už vypadli. “My sme sa tak dohodli s manželkou, že to skúsime. Nebol som si istý zo začiatku, že či to ja vôbec zvládnem, že či tá maďarčina moja ešte je taká, že môžem niekoho vôbec učiť,” uviedol seriálový Lászlo.

Ako sa však zdá, Andymu sa okrem súkromného života stále darí aj v tom profesijnom. Okrem Susedov totiž rozbehol podcastový portál, pričom hlavnou súčasťou tohto projektu je stand-up “Lászlov týždeň”. Tu okrem iného dáva priestor rôznym populárnym, no aj neznámym ľuďom, s ktorými doposiaľ nespolupracoval. Ako tiež priznal, s Danom Danglom chystá už dva roky celovečernú komédiu: “Je to taká čistá komédia, ktorá sa proste na nič nehrá. O štvorici slovenských šípkarov z malej dedinky na východe, ktorí sa zhodou šťastných okolností dostanú až na majstrovstvá sveta,” prezradil o pripravovanom projekte Andy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Video: YT/Televízia Markíza | Foto: IG/ andykraus.official