Novoročné ráno sa na východe Slovenska začalo mimoriadne tragicky. V skorých hodinách došlo v Michalovciach k násilnej trestnej činnosti, keď doposiaľ neznámy páchateľ dobodal 46-ročnú ženu. Tá utok, žiaľ, neprežila.

Polícia informovala verejnosť o tragédii, ku ktorej došlo na Nový rok v širšom centre Michaloviec. V ranných hodinách sem boli okamžite vyslané všetky záchranné zložky, aby udalosť nielen zdokumentovali, ale po páchateľovi intenzívne pátrali.

“Počas vyšetrovania budú zabezpečené aj kamerové záznamy. Osoba, ktorá sa dopustila tohto skutku, doposiaľ stotožnená nebola. Vec na mieste prevzal krajský policajný vyšetrovateľ, ktorý po vykonaní nevyhnutných prvotných procesných úkonoch začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy,” uviedla k prípadu polícia.

Obeťou skutku mala byť 46-ročná žena z Michaloviec, ktorá utrpela niekoľko bodných rán. Ako doplnila TV JOJ, s páchateľom sa mala pohybovať po ulici približne pred siedmou ráno, pričom muž ju naháňal v smere od centra v blízkosti lekárne a bytových domov. Z miesta činu napokon utiekol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia, noviny.skFoto: FB/Polícia SR – Košický kraj