Neuveriteľná hudobná novinka, pieseň s názvom NAKA od obľúbenej slovenskej kapely „Heľenine oči“, nenájde vo svojom žánri konkurenciu. Manžel herečky Gabiky Marcinkovej a čoskoro aj dvojnásobný otecko Martin,,Lyncho“ Mihalčín so svojou skupinou nahral pieseň o zatýkaní verejných činiteľov!

Pieseň NAKA od kapely „Heľenine oči“ je obrazom momentálnej situáce zatýkania najvyšších verejných činiteľov na Slovensku. „Koho dajú z hrušky dole dnes, tento rok nepôjde v Opere na ples, pôjde do želiez.. Rozdajú tričká pruhované, každý z našich ľudí jedno dostane.. Dizajnové tričko pruhované,“ spieva sa v kontroverznej piesni.

Na video reaguje aj premiér Igor Matovič, ktorý sa so skladbou stotožňuje a policajnému zboru NAKA vyjadruje vďaku za hájenie verejného dobra. Výsledky vyšetrovaní považuje aj za svoj osobný úspech: „ÁNO, v OĽaNO sme sľúbili vyčistiť chliev od politickej mafie … a robíme to od podlahy … aj keď mnohí neverili, že to myslíme vážne. Fico s Pellerínou tento zločinecký systém vytvorili a urobia nemožné, aby čistky zvrátili … a mnohí im v tom budú verne za užitočných idiotov slúžiť tak, ako od volieb slúžili,“ píše na sociálnej sieti Igor Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic, YT/HEĽENINE OČI | Video: YT/HEĽENINE OČI | Foto: IG/policiaslovakia, igor_matovic_olano, FB/Boris Kollar