V televízii Markíza sa vytvoril ďalší zamilovaný párik! K Zlatici Puškárovej a Patrikovi Švajdovi či Adele a Viktorovi Vinczeovcom tak pribudli ďalšie zamilované hrdličky. Aha, ktorá dvojka sa dala dokopy…

V televízii Markíza to kolegovcom na pľaci klape, zdá sa, nielen pred televíznymi kamerami. V modrožltej rodinnej televízii panuje priateľská atmosféra a mnohí moderátori sa stretávajú aj mimo pracovnej doby.

V Markíze už vzniklo nejedno pevné priateľstvo, no núdza nie je ani o zamilované páriky, ktoré sa dali dokopy práve na spoločnom pracovisku. Medzi najznámejšie patrí nepochybne Zlatica Puškárová a Patrik Švajda, Roman Juraško a Diana Hágerová či Adela a Viktor Vinczeovci. Randenie s kolegom si však vyskúšala aj Miriam Kalisová a Peter Varinský.

Najnovšie sa ale prevalila novinka, že párik má tvoriť aj dvojka zo spravodajstva Televíznych novín Ivana Miklánková a Lukáš Zuzelka. Zaľúbenci sa objavujú na záberoch Markízy so skalnou pravidelnosťou, no zrejme až nedávno sa zblížili aj v súkromí. Odhaliť ich mala spoločná fotka na Facebooku, ako aj nedávna premiéra filmu LOVEnie, na ktorej sa objavili ruka v ruke, foto >>> TU <<<. Ale im to pristane, však?

Markizácky párik sa neskrýva ani na sociálnej sieti
Lukáš Zuzelka

Ivana Miklánková

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza