A je to oficiálne! Jedna z bývalých účastníčok 13. série reality šou Farma, Nikola „Luna“ Báleková, sa podelila so svojimi fanúšikmi o horúcu novinku. Po jej boku sa opäť objavil nový muž a slobodná mamička si neodpustila pár zamilovaných slov na margo ich čerstvého vzťahu!

Nikola Báleková, známa skôr pod pseudonymom Luna, po účinkovaní v markizáckej Farme ukončila dlhoročný vzťah so svojim dnes už bývalým partnerom. Dôvodom bola nová známosť z jeho strany, avšak ani bývalá televízna hviezda dlho nezaháľala.

Krátko po rozchode sa totiž objavila po boku kamaráta víťaza Miroslava „Mesuta“ Debnára, avšak ani tento románik dlho nevydržal a už po pár týždňoch prišiel koniec. Zdá sa, že po dlhých mesiacoch slobodného života si ezoterická kráska našla ďalšiu známosť.

„Ak chceš získať plnú dávku radosti, musíš mať niekoho, s kým sa o ňu môžeš podeliť,“ Luna sa vyjadrila k zamilovaným fotografiám, kde ju môžeme vidieť po boku sympatického fešáka Mareka. „Ďakujem za to, aký si a ďakujem za každú sekundu strávenú s tebou. Ľúbim Ťa viac ako včera a menej ako zajtra,“ zakončila svoje vyznanie pred zrakom tisícov fanúšikov. Aha, ako im to pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/nikolabalekova, Pixabay