Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič a minister obrany Jaroslav Naď zostali po predstavení programu víkendových diskusných relácií pobúrení. Žiadny politik zo strany OĽaNO totiž nebude mať zastúpenie v politických debatách v slovenských televíziách. „Keď médiá pravdu nehľadajú, ale vytvárajú,“ konštatuje ohrdnutý Igor Matovič.

Minister obrany Jaroslav Naď je pobúrený faktom, že všetky televízie obišli OĽaNO a nikto im nevenoval kreslo pred televíznou kamerou. O to šokujúcejším faktom je pre Naďa zostava, ktorá sa bude voličom prihovárať v každej z piatich politických relácií vysielaných na Slovensku cez víkend. „Mimochodom, mimoparlamentná strana Hlas Smeru je zastúpená všade, kde bude politická diskusia. Všade!“ píše sa v príspevku rozhorčeného Naďa. Ten okrem iného uvádza, že keď bol on sám hosťom relácie „Na telo“, inej diskusnej relácie sa cez víkend údajne zúčastniť nemohol. Peter Pellegrini však za sobotu a neďeľu figuruje ako v relácií „Na telo“, tak aj „V politike“ na TA3.

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) sa zamýšľa nad tým, podľa akého kľúča či vzorca boli jednotlivé zostavy v televíziách dohadované. „Strana, ktorá vyhrala voľby a dala premiéra, ministra zdravotnictva, financií, vnútra či obrany, taká zjavne podľa našich médií nie je dostatočne kvalifikovaná na to, aby prezentovala svoje názory v období pandémie. Ale taká, ktorá neprešla ani voľbami, ktorej člen predsedníctva je obvinený zo záväzného trestného činu a ktorej predseda tu 20 rokov bačoval so Smerom, tak tá sa kvalifikuje všade,“ píše v príspevku Naď. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO, Igor Matovic | Foto: IG/peter_pellegrini, zuzana_caputova, kollarboris