Obľúbená herečka, ktorá zahviezdila vo viacerých filmoch či seriáloch, prezradila, že sa musí na staré kolená boriť s finančnými problémami. Z dôchodku, ktorý dostáva od štátu, totiž nedokáže vyžiť.

Herečka Jaroslava Obermaierová, ktorá si získala fanúšikov v Čechách aj na Slovensku vďaka rolám vo filmoch Marečku, podejte mi pero, Kameňák či Rumburak, priznala, že život na dôchodku nie je med lízať.

73-ročná umelkyňa, ktorá by si už mala vychutnávať zaslúžený odpočinok, uviedla pre český Expres, že dôchodok, ktorý jej vypláca štát, na vyžitie nestačí: “Môj dôchodok by mi nestačil na život, pracovať musím, aby som netrpela, preto toľko pracujem,” nechala sa počuť. Herečka si tak nedokáže spomenúť, kedy mala poriadne voľno či relax: “Jedine v lete, keď sú divadelné prázdniny a v júli sa nenatáča Ulica. Občas je to pre mňa únavné,” priznáva na rovinu.

Sympatická herečka, ktorá sa objavila v desiatkach filmoch a seriáloch, ale jedným dychom dodáva, že herectvo jej prospieva psychicky: “Som rada, že som často medzi kolegami a ľuďmi, udržuje ma to vo forme, inak by to so mnou mohlo dopadnúť zle, keby som bola len zavretá doma ako dôchodkyňa,” dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Facebook/Ulice, TV Nova (oficiální), Pexels