Televízia JOJ prišla s rokom 2022 o jednu z najstabilnejších tvárí svojho moderátorského tímu. Po dlhých trinástich rokoch totiž svoje pôsobenie v relácii Krimi ukončila sympatická Monika Šebová, ktorá bola jej neodmysliteľnou súčasťou od roku 2008.

Práve na Silvestra sa poslednýkrát prihovorila divákom TV JOJ moderátorka Monika Šebová, ktorá pôsobila v spravodajskej relácii Krimi. Spolu s Michalom Farkašovským tvorila stabilnú televíznu dvojica, ktorá sa pravidelne strieda so Stanislavou Kováčik a Pavlom Michalkom.

„Ja sa chcem Monike poďakovať za 13 spoločne odrobených rokov. Myslím si, že to bol veľmi užitočne strávený čas. Tiež za to, že na začiatku uverila tej myšlienke a, že aj vďaka nej sú Krimi už 13 rokov veľmi obľúbený program a denne si ho zapínajú státisíce ľudí. Takže, ďakujem a želám všetko dobré za celú redakciu,“ prezradil Šebovej dlhoročný kolega Farkašovský pre TV JOJ.

Veľa šťastia jej však poprial aj generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega, ktorý zároveň prezradil, kto nahradí moderátorku pred televíznymi kamerami. „Na jej mieste ju od nového roka 2022 nahradí skúsená redaktorka Iveta Krupová, ktorá sa už v minulosti osvedčila aj v moderátorskom kresle,“ doplnil Grega.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: joj.sk | Foto: IG/aneta_pariskova_official