Jedna z najznámejších Sloveniek, ktoré si získali zástupy fanúšikov predovšetkým na sociálnych sieťach, povedala len pred pár hodinami svoje životné áno. Krásna blondínka Tatiana Žideková prežila svoj deň D v absolútnej tichosti, pričom novomanželom robili spoločnosť len svedkovia a dcérka!

A sú svoji! Trénerka Tatiana Žideková, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 256-tisíc followerov, ešte pred Vianocami odcestovala na slnečnú dovolenku s partnerom Michalom aj 3-ročnou dcérkou Vanesou. Po romantických zásnubách, ku ktorým došlo pred štyrmi rokmi na Bali, si dvojica romantiku zopakovala a na piesočnatej pláži si povedala svoje životné áno.

,,Táto pesnička nám hrala v pozadí na našom prvom stretnutí. O necelých päť rokov neskôr nás sprevádzala našim veľkým dňom. A to presne včera poobede o štvrtej, na tomto krásnom osamelom ostrove uprostred oceána a spoločne sme si povedali ÁNO. Nech nás spája a nech v nás hrá po zvyšok nášho života,“ napísala Tatiana k romantickému videu so skladbou Still Falling For You od Ellie Goulding.

Po stovkách gratulácií sa influencerka prihovorila fanúšikom, ktorým poďakovala za priania k svadbe, ktorej sa okrem mladomanželov zúčastnila len ich dcérka Vaneska a kolegyňa Martina Takáčová s partnerom Tomášom v úlohe svedkov. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tatianazidekova