Ako sa hovorí, nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Svoje by o tom vedela rozprávať obľúbená herečka, ktorú v posledných rokoch zdravie potrápilo už niekoľkokrát.

Kamila Magálová podstúpila operáciu. Počas nakrúcania českého filmu Hmyz, sa vážne zranila. Ako uviedla, pri stvárnení filmovej postavy mala utekať v topánkach na vysokých opätkoch po drevenom javisku, potknúť sa a spadnúť. Úlohu stvárnila natoľko hodnoverne, že si to odnieslo jej koleno. To sa “ozvalo” až po dokončení filmu a kruté bolesti ju prinútili navštíviť lekára. Výsledok? Meniskus, natrhnutá šľacha a prasknutá chrupavka! Herečka tak musela podstúpiť chirurgický zákrok. Rekonvalescencia chrupavky bude trvať približne štyri mesiace.

Nie je to prvýkrát, čo má obľúbená herečka zdravotné problémy. Pred desiatimi rokmi na ňu počas divadelného predstavenia spadol herecký kolega Milan Bahúl. Aj vtedy skončila na operačnej sále. V roku 2011 dokonca takmer prišla o život. Tri dni bola v kóme a je zázrak, že zostala vôbec nažive. Za všetko mohli obličkové kamene. „Kameň sa nepohol, čo mi už ultrazvukom neskontrolovali. Takže moč sa vrátil späť do obličiek a dostala som sepsu, otravu krvi,“ spomenula pre mesačník Zdravie Kamila. „Zrejme som už bola jednou nohou tam, na druhej strane. Veď do mňa tri dni liali krv a čistili ma.” K tejto nepríjemnej životnej etape sa nerada vracia, dokonca o nej dlho nevedeli ani jej herecký kolegovia.

Aby toho nebolo málo, herečke s nádherným zamatovým hlasom, lekári pri intubácii poškodili hrtan! Okrem zachrípnutia jej to spôsobilo aj výrastky na hlasivkách a tak obľúbená “seržantka Makepeaceová” musela pod nôž znova. Operácia sa našťastie vydarila. Kamilke Magálovej želáme skoré uzdravenie a ešte veľa úspešných divadelných a filmových úloh!

Obľúbená herečka napriek ťažkým situáciám, ktoré jej život pripravil, nestráca optimizmus.
Nezabudnuteľný hlas Harriet Makepeacovej, sa tiež pasoval s následkami operácie.
V minulosti skončila na operačnej sále, keď na ňu počas predstavenia nešťastne spadol kolega Milan Bahúl.

 

Zdroj: iZdravie.sk | Foto: Instagram, Facebook, Twitter