Len pred rokom otvoril Action svoju prvú predajňu na Slovensku, aktuálne ich je už šestnásť. A zatiaľ, čo zatiaľ nie je v mestách ako Košice či Trenčín, ako vhodné miesto pre svoju predajňu na Slovensku vedenie spoločnosti zvolilo i menšie mestá.

Action je holandský medzinárodný diskontný reťazec, ktorý bol založený v roku 1993. Reťazec pôsobí v Holandsku, Belgicku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Luxembursku, Rakúsku, Poľsku, Česku a Slovensku, prevádzkuje viac ako 2 000 predajní a zamestnáva okolo 70 tisíc ľudí.

Tento obchod je veľmi obľúbený vďaka tomu, že v ňom možno nájsť tisíce lacných produktov, ktoré sú vhodné do domácnosti a v pomere cena/kvalita rozhodne nie sú najhoršie. Veľké percento z nich stojí len jedno či dve eurá.

Keď sme spomenuli, že je aj v menších mestách, tak sme nimi mysleli trebárs Kežmarok, Topoľčany či Rimavskú Sobotu. Avšak žiadne z nich nemá menej ako 15 tisíc obyvateľov.

Od “atypického” dátumu 29. februára 2024 už možno nakupovať na ploche cez 700 metrov štvorcových stovky cenovo dostupných produktov aj v okresnom meste Bytča, ktoré má sotva 11 tisíc obyvateľov. Nachádza sa v obchodnom centre Klokan.

Zdroj: Retailmagazin.sk | Foto: IG/Action.cz, Google Maps