Jeden z najžiadanejších hercov českého šoubiznisu, ktorý je od tínedžerských čias idolom mnohých fanúšičiek, je v chomúte! Obľúbený fešák Vojta Kotek lámal srdcia dievčat už ako 16-ročný v komédii Snowborďáci, pričom svoje životné áno povedal krásnej partnerke Radane.

Vojtěch Kotek (34) si svoje súkromie už dlhé roky úzkostlivo stráži, avšak momentálne hviezdi hneď v niekoľkých veľkých televíznych projektoch. Pohľadný herec, ktorý predviedol výborný výkon v minisérii Mária Terézia, však prekvapil fanúšikov, keď sa na verejnosť dostala informácia o jeho svadbe.

Všestranný umelec a režisér povedal svoje životné áno partnerke Radane, s ktorou sa po prvýkrát objavil v spoločnosti počas premiéry filmu Betlehemské svetlo v marci tohto roka, kým videní spolu boli aj na filmovom festivale v Karlových Varoch. Dvojica uzavrela manželstvo v posledný júnový deň, pričom oddávať ich mal muž prezlečený za Vinnetoua.

Aby nebolo prekvapení málo, nevesta prišla na obrad v jednoduchých bielych šatách, pod ktorými sa jej už črtalo mierne tehotenské bruško. Vojta sa tak nestal len manželom, no onedlho bude aj oteckom! Gratulujeme!

Zábery mladomanželov môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: expres.cz | Foto: YouTube, pixabay.com