Obľúbený spevák Robbie Williams (46) až doteraz tajil pred fanúšikmi neuveriteľnú novinu. So svojou manželkou odhalili fanúšikom skvelé správy, o ktoré sa podelili aj na sociálnej sieti.

Robbie Williams (46) a jeho krásna manželka Ayda Field (40) spoločne vychovávajú tri detičky, Teddy (7), Charltona (5) a Colette (1,5). Zamilovaná dvojica však najmladšiu dcérku nepriviedla na svet tradičnou cestou a bábätko im vynosila náhradná matka.

Po 17-tich mesiacoch sa Williamsovci pochválili ďalšiu nádhernou novinkou. Náhradná mamička im vynosila v tajnosti aj druhé bábätko, a tak sa rodinka rozrástla o šiesteho člena. Robbie a jeho manželka privítali vo svojom domove chlapčeka, ktorému dali meno Beau Benedict Enthoven Williams.

Na sociálnej sieti, kde zverejnili sladký záber štyroch párov detských nožičiek, pridali aj chutné slová: “Na deň Sv. Valentína by sme chceli osláviť lásku tým najúžasnejším spôsobom…. Beau Benedict Enthoven Williams. Ako aj pri Coco, sme jeho biologickými rodičmi, ale na svet ho priviedla rovnaká neuveriteľná náhradná mamička. Sme takí požehnaní zdravým synčekom v našom náručí, ktorým sme sa stali ako rodina kompletní.” Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/aydafieldwilliams, robbiewilliams, YouTube/Robbie Williams