Farmou otriasol napínavý duel medzi dvojicami Muffy a Michal proti Šimonovi a Dagmar. Napriek tomu, že malo duo pôvodných farmárov výrazne navrch, kamera zachytila nečakaný detail počas druhej disciplíny.

Po nekonečnom vedomostnom kvíze nasledoval rozstrel zameraný na silu a vytrvalosť. „Úlohou v tejto disciplíne bude dostať chudáka ježka von z klietky tak, že mu postupne prepílite všetky potrebné pichliače,” Fašiang oboznámil súťažiacich s pravidlami hry.

Následne ich upozornil so stanovenými podmienkami. „Keďže na Farme ste sa toho napílili skutočne veľa, nerobí vám problém píliť pekne a čisto, takže všetky pichliače musíte prepíliť, nemôžte ich lámať, povedal duelantom a následne mohli diváci vidieť skutočne vyrovnaný boj.

V momente, keď obom stranám zostávali dva drevené pichliače, sa Michal rozhodol risknúť a vyťiahnúť ježka z konštrukcie silou. Ráznym zdvihnutím však prelomil zostávajúce dva neprepílené pichliače, čo okamžite zaskočilo prítomných účinkujúcich na tribúne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zatiaľ čo si moderátor Marek zrejme nevšimol danú nejasnosť, sa vysvetľovania chytila samotná Giuliana. „Ale však to môže ostať, ty to musíš iba vytiahnuť,” ospravedlňovala Mošpanov úkon, avšak k prelomeným doskám sa nik iný nevyjadril.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk