Na svet sa vypýtalo ďalšie celebritné dieťatko! Herečka, ktorú po celom svete preslávil obľúbený fantasy seriál, túto radostnú správu oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila snímku so svojim prvým bábätkom.

Na prvé počutie meno Gemma Whelan nie je v našich končinách až tak známe, no skalní fanúšikovia populárnej seriálovej snímky Game of Thrones ju zaiste v momente spoznajú. 36-ročná anglická herečka v nej stvárňuje postavu menom Yara Greyjoy, ktorá sa postupom času stala jednou z ústredných postáv. Málokto tušil o tom, že je Gemma v požehnanom stave, pretože až na premiére siedmej série seriálu mala svoj debut s tehotenským bruškom.

V súčasnej dobe sa však spolu s manželom Gerrym tešia zo svojho prvého potomka. S touto radostnou novinkou sa pochválila samotná novopečená mamička prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila prvú snímku so svojom dieťatkom. Gemma je však veľmi obozretná a nakoľko si chráni svoje súkromie, tak na pridanej snímke vidno len uško ich malého klbka radosti. Pyšní rodičia zatiaľ „držia bobríka mlčanlivosti“, nakoľko sa zatiaľ svetu nepochválili, kedy sa ich dieťa narodilo, akú malo výšku, váhu, či je to chlapček alebo dievčatko a aké meno dostalo.

Gemma s tehotenským bruškom

Zdroj | Foto: Instagram, Ilustračná: depositphotos.com