Šoubiznis sa rozrastie o ďalších celebritných manželov! S touto radostnou správou sa pochválili samotní budúci novomanželia, ktorí sa len po ročnom vzťahu zasnúbili. Mladá herečka sa tak pýši krásnym, no vskutku neprehliadnuteľným prsteňom.

Radostné správy pokračujú aj naďalej. Tentokrát žiari šťastím známa sympatická herečka, ktorá sa po celom svete preslávila vďaka úspešnému a veľmi obľúbenému seriálu Pretty Little Liars. Janel Parrish si v ňom zahrala jednu z ústredných postáv menom Mona Vanderwaal. Vďaka tejto mysterióznej snímke, ktorá má vskutku obrovskú fanúšikovskú základňu, si domov odniesla celkovo 4 ceny Teen Choice Awards. 28-ročná rodáčka z exotického Honolulu sa okrem herectva venuje aj hudbe.

Janel ako Mona Vanderwaal

V súčasnej dobe sa Janel nedarí len v tom profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Len v septembri 2016 začala randiť s fešákom Chrisom Longom, ktorý sa po ročnom vzťahu odhodlal k veľkému kroku. Pred svoju polovičku totižto pokľakol s prsteňom v ruke a požiadal ju o ruku. Sympatická herečka nakoniec na jeho otázku odpovedala “áno”. Budúci manželia si však túto veľkú novinku nemohli nechať iba pre seba, a tak sa s ňou pochválili celému svetu prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Samotná Janel dokonca prezradila aj priebeh zásnub. Zaľúbenci išli spolu do parku na prechádzku, no nakoniec sa z nej vrátila so snúbencom. Okrem toho priznala, že je z toho nesmierne šťastná, pretože si zoberie svojho najlepšieho priateľa.

Janel & Chris

Zdroj | Foto: Instagram