Obrovská rana pre slávneho speváka: Zomrel mu už druhý syn!

Dátum:

Slávny hudobník informoval na sociálnej sieti fanúšikov o smrti jeho syna, v dôsledku čoho prežíva zdrvený otec jedno z najťažších období v živote. Je to iba pár rokov, čo musel pochovať aj mladšie dieťa a dnes sa musí zmieriť s náhlou smrťou ďalšieho potomka.

Slávny spevák Nick Cave na sociálnej sieti oznámil, že mu zomrel milovaný syn. ,,S obrovským smútkom môžem potvrdiť, že môj syn, Jethro, zomrel. Boli by sme veľmi vďační, keby nám v tomto čase všetci dopriali súkromie,“ napísal zdrvený otec. Jethro Lazenby tento rok zaútočil na svoju matku Beau potom, čo ju presvedčil, aby mohol u nej prespať. K incidentu došlo 7. marca a údajne ju mal kopnúť do tváre.

Právnik mal na súdnom pojednávaní oznámiť, že obvinený trpí schizofréniou, ktorá ovplyvňuje jeho úsudok. Aj napriek tomu, že mal rozbehnutú úspešnú modelingovú a hereckú kariéru, jeho ďalšie kroky napokon viedli do väzenia. 30-ročného mladíka prepustili na začiatku mája, no iba dva dni po získaní slobody bolo nájdené jeho telo bez známok života. Príčina smrti nebola zverejnená.

64-ročný hudobník tak musí pochovať druhé dieťa, keďže v roku 2015 zomrel jeho syn Arthur vo veku 15 rokov. Po užití drogy LSD spadol z útesu v anglickom grófstve Brightone. Cave patrí k najznámejším spevákom v Austrálii, pričom je lídrom kapely Nick Cave and the Bad Seeds. V minulosti naspieval duety s Kylie Minoque, Johnnym Cashom či Shaneom MacGowanom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Jethro Lazenby

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: FB/Nick Cave, Twitter, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...