Svet zasiahla smutná správa, keď sa dozvedel o úmrtí talentovaného herca, ktorý zahviezdil v mnohých televíznych projektoch. Rodina je zdrvená a radosť z jeho úspechov vystriedali trpké slzy a smútok. Mnohí z nich však majú množstvo otázok o smrti milovaného človeka.

Tyler Sanders mal život pred sebou a jeho kariéra sa raketovo rozbiehala. Pred pár dňami ho však našli bez známok života v jeho dome v Los Angeles. Na tiesňovej linke bol zaznamenaný telefonát, kde neznáma osoba ohlásila, že mladý muž nedýcha. Privolaná zdravotná pomoc už hercovi nemohla pomôcť a lekár iba konštatoval smrť.

Podľa dostupných informácií nemal 18-ročný Američan žiadne viditeľné zranenia, v dôsledku čoho bola nariadená pitva. Polícia už začala vyšetrovanie, pričom má v týchto dňoch vypočúvať rodinných príslušníkov a priateľov. Zaistené boli aj všetky stopy v jeho dome. Príčinu smrti však odhalia až výsledky pitvy.

Tyler sa venoval herectvu od ôsmich rokov a mnohí jeho kolegovia ho považovali za vychádzajúcu hviezdu. Pozornosť divákov si získal účinkovaním v seriáloch Živí mŕtvi: Počiatok konca, Zelenáč či Len štipku mágie, za ktorý si vyslúžil nomináciu na cenu Emmy. Fanúšikov si získal aj vďaka filmu 911: Lone Star, kde sa objavil po boku Roba Lowea.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com  |  Foto: IG/tylermsanders, Twitter