Pred pár dňami došlo k obrovskej tragédií v dome známej moderátorky. 40-ročná kráska sa, bohužiaľ, rozhodla v sobotu ukončiť svoj život v londýnskom byte potom, ako čelila náročného životnému obdobiu.

Známa moderátorka Caroline Flack už nie je medzi nami. 40-ročná kráska, ktorá sa preslávila najmä v šou Love Island, no zahviezdila aj v rade ďalších relácií, si siahla podľa informácií zahraničných médií cez víkend na život. Samovraždu mala pritom spáchať vo svojom byte v Londýne, kde našli jej nehybné telo.

Moderátorka aktuálne čelila súdu potom, ako mala napadnúť svojho mladšieho priateľa Lewisa Burtona (27). Ten je ale z jej smrti doslova zdrvený: „Moje srdce je zlomené. Nemám slov, prežívam hroznú bolesť. Budeš mi tak chýbať, vždy si hovorila: ,Keď som s tebou, nemyslím na nič iné.‘ Milujem ťa celým svojím srdcom,“ uviedol.

Caroline sa do povedomia Britov zapísala podľa informácií News aj v roku 2009, keď začala randiť s princom Harrym. Vtedy 25-ročného mladíka fotografi pristihli s o štyri roky staršou televíznou tvárou. Práve príliš veľa mediálnej pozornosti prinútilo moderátorku krátky románik ukončiť. Následne randila aj s členom kapely One Direction Harrym Stylesom. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: news.com.au │ Foto: YouTube/IFT News, Instagram/carolineflack