Len 16-ročný Filip si v utorok konečne vyzdvihol koncoročné vysvedčenie a s kamarátmi sa vybrali osláviť začiatok prázdnin na nitriansku Kalváriu. Keď však sedel na okraji skaly, došlo k obrovskému nešťastiu a žiak spadol. Momentálne sa nachádza v nemocnici.

16-ročný žiak z Nitry si v utorok prevzal svoje koncoročné vysvedčenie a popoludní sa vybral s kamarátmi osláviť začiatok prázdnin. Bohužiaľ, na Kalvárií došlo k veľkému nešťastiu: “Filip tam s kamarátmi oslavoval vysvedčenie. Sedel na okraji skaly, prišlo mu nevoľno a spadol,” prezradil zdroj pre portál MyNitra.

Mladý Filip našťastie pád z 15-metrovej výšky prežil, no skončil s poranenou hlavou a zápästím. Ako uvádza hovorkyňa nitrianskej nemocnice Tatiana Timková, pacient je stabilizovaný a nie sú potrebné operácie.

Ako ďalej dodáva portál TVnoviny, nitrianska Kalvária býva často miestom stretnutí mladých ľudí aj partií, ktoré sem chodia občas aj holdovať alkoholu. Filipovi bola odobraná krv na testovanie, no nateraz nie je jasné, či mal zohrať alkohol pri nešťastí nejakú úlohu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<