Bol plný života, pozitívnej energie a neustále mal úsmev na perách! Práve z tohto dôvodu ho Slováci milovali, nakoľko ich dokázal svojimi videami vždy pobaviť. Pred časom však nastala zmena, keď sa zrazu obľúbený zabávač z dohľadu verejnosti vytratil. Teraz prišla zdrvujúca správa, ktorá hovorí, že obľúbený Duško Goga náhle zomrel.

Duško Goga sa pred pár rokmi zviditeľnil prostredníctvom internetu, kde zverejňoval vtipné videá, ktoré pobavili tisícky ľudí. Mnohí Slováci netrpezlivo čakali na jeho ďalšie diela, ktoré boli nesmierne úsmevné. Dokonca, aj napriek tomu, že nevyzeral ako Cassanova, svojou povahou si získal každého človeka.

Pred pár rokmi sa však po zabávačovi akoby zľahla zem. Ani jeho najlepší kamarát Matúš nemal poňatia, kde sa nachádza. Následne prišla informácia, že bol pred štyrmi rokmi unesený do Holandska, no bližšie informácie neboli známe, a dokonca ani nebolo jasné či ide o pravdivý tip.

To sa však nepriamo potvrdilo, keďže sa na sociálnej sieti objavilo parte, ktoré oznamuje, že malý zabávač už, žiaľ, nie je medzi nami. V popise je uvedená aj prosba o finančné prostriedky, ktoré majú byť použité na prevoz tela zosnulého Duška z Holandska.

K nečakanej smrti Gogu sa vyjadril aj jeho najbližší kamarát Matúš. ,,Neviem ani, čo mám k tomuto povedať, dneska som sa to dopočul, je mi to strašne ľúto, Dušanko môj. Dodnes ľutujem ten deň, keď som ho musel odniesť domov po vyhrážkach jeho rodiny a toho bastarda, čo ho vzal do Holandska, ale nedalo sa, musel som a tu máte všetci, čo ste na mňa nadávali a osočovali ma, že tam mu bude lepšie! Tu je výsledok!!! Duško, stále ostaneš v mojom I LOVE YOU KING,” zanechal odkaz na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/dzukypapaya |  Foto: Instagram/dzukypapaya, Facebook