S rokom 2024 prichádzajú aj samé skvelé novinky. Speváčka Aless Capparelli a futbalista Ľubomír Šatka oznámili očakávanie dieťatka, exfarmárka Michaela Štefániková zase jeho príchod a známa slovenská herečka pred malou chvíľou šokovala svadbou. Zverejnila i video!

Populárna herečka Monika Horváthová, ktorá aktuálne hviezdi v seriáli Mama na prenájom ako nie príliš pozitívna postava Lucia Tomanová, sa netajila tým, že so svojím partnerom Dominikom pripravujú svadbu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

,,Máme to mať v Tatrách, v marci. Dúfame, že tam bude sneh,” prezradila Monika koncom roku 2023 v relácii Teleráno. Ako sa ale ukázalo, človek mieni, život mení. Dvojnásobná mamička zverejnila v utorok na obed video poskladané z najkrajších momentov posledných 12-tich mesiacov. A pozornému očku určite neušli zábery z obradu, na ktorých má plavovláska oblečené biele svadobné šaty.

,,Bol to pre nás veľmi silný rok. Niektorí nám zo života odišli, iní zase prišli. Spoznali sme mnohé nové miesta doma aj vo svete. Vznikli veľmi silné spojenia – verme, že navždy. Celým rokom nás sprevádzala naša rodina, naši blízki, naši priatelia.. /mnohí sa vo videu aj nájdu 🥳/ ..som si istá, že na rok ‘23 nikdy nezabudneme. ĎAKUJEME,” napísala k príspevku umelkyňa, ktorá sa už pýši novým priezviskom Szabó. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/mon.szabo, mamanaprenajom.markiza