Pre fanúšikov mimoriadne obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance prichádza vynikajúca správa. Dychberúce čísla si budú môcť vychutnať na vlastné oči v niekoľkých slovenských mestách.

9. séria Let’s Dance sa pomaly, ale isto blíži do finále. Fanúšikovia však nemusia smútiť, chystá sa totiž obrovská vec, aká u nás nemá obdoby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

,,Ideme televízia Markíza medzi ľudí, do ich miest, do regiónov a prinášame im Let’s Dance turné. Je to úplne nový formát, prvý svojho druhu v krajinách strednej a východnej Európy, pretože Let’s Dance je britský formát z verejnoprávnej BBC. Takže máme od nich súhlas, máme od nich licenciu a môžeme byť prvý v tomto našom stredoeurópskom regióne,” šokoval veľkou novinkou v piatkovom Teleráne marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec.

Z jeho úst zaznelo, že pôjde o plnohodnotnú šou, akú mali možnosť diváci sledovať v televízii. Nebudú chýbať súťažné páry, moderátori a tiež porota. O všetkých podrobnostiach sa dozvieme najbližšiu nedeľu počas priameho prenosu semifinále Let’s Dance. Avšak jedno meno už predsa len prezradené je – herec a kráľ tanečného parketu spred dvoch rokov Janko Koleník!

,,Som veľmi rád, že skvelá šou Let´s Dance konečne vycestuje za svojimi fanúšikmi po celom Slovensku. Budú ju môcť zažiť naživo, so všetkým pompéznym, čo k nej patrí. A my, celá partia, ktorým tanec počas šou prirástol k srdcu, a zmenil nám život, budeme pri tom,” uviedol herec pre web Markiza.sk. Poslednou známou informáciou je, že turné štartuje na jeseň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Markiza.sk, Facebook/Let’s Dance