Obrovské zlyhanie poslancov pri podpise koaličnej zmluvy: HANBA!

Dátum:

2. apríla došlo k výnimočnej udalosti, keď koaličnú zmluvu nepodpísali iba predsedovia strán súčasnej vlády, ale aj samotní poslanci. Priamo pred kamerou sa však dopustili obrovského pochybenia.

Pred pár hodinami došlo na Bratislavskom hrade k podpísaniu koaličnej zmluvy. Predsedovia politických strán, ktorí sa nachádzajú vo vláde, už dôležitý dokument podpísali. Najnovšie tak urobili aj poslanci vládnych strán (OĽaNO, Sme rodina, SaS a Za ľudí).

Na oficiálnej stránke Národnej rady SR bolo dokonca zverejnené video z tejto udalosti. Aj keď mali všetci prítomní na tvárach ochranné rúška, i tak výrazne pochybili. Na zázname totiž jasne vidieť, že poslanci absolútne nedodržiavajú 2-metrové rozostupy a iba jeden z nich mal nasadené rukavice. Takmer 100 politikov tak bez ochranných prvkov podpisovalo zmluvu, pričom väčšina z nich sa podpísala rovnakým perom.

V prípade, ak by čo i len jeden z poslancov spozoroval príznaky koronavírusu, nútená karanténa by sa musela týkať celej vlády. Je zarážajúce, že funkcionári verejne prízvukujú ľuďom, aby boli zodpovední a dodržiavali hygienické pravidlá, pričom oni sami ich absolútne zanedbali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: Facebook/Národná rada SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...