Dara Rolins (46) jednoducho vie, ako rozvášniť svojich fanúšikov! Popová hviezda, ktorej už pomaly ťahá na päťdesiat, má telo dvadsiatničky a rozhodne ho nemieni skrývať pred zrakmi sveta za neforemným oblečením.

Dara Rolins je v slovenskom šoubiznise jednou z najaktívnejších prispievateliek na sociálnej sieti Instagram. Okrem rozoberania spoločenských tém, pridávania snímok z koncertov či zo súkromia, však nepohrdne ani zverejňovaním záberov v úsporných plavkách, ktoré odhalia jej dokonalé krivky.

Speváčka, ktorá je na domácej hudobnej scéne doslova desaťročia a vyrastala pred zrakmi fanúšikov, zverejnila iba pred pár hodinami snímku, ktorá dokonale odhaľuje jej vyšportované pozadie. Ako sama uvádza, ani po mesiaci na slnečnom Bali ju stále neomrzel jedinečný výhľad, ktorý jej poskytuje práve práve exotická krajina.

“Nie, ani po mesiaci ma tento výhľad nenudí. 🙂 Rovnaké a nudné to môže byť len pre ľudí bez fantázie. Milión myšlienok, pocitov, vnemov a každý jeden je vždy spoľahlivým dôvodom pre úsmev. Milujem ten pocit, keď to už nemôže byť lepšie. 🙂 Že to je ONO. Som tam, som v ňom, v epicentre šťastia,” vyznáva sa zo svojich pocitov Dara. Áno, pri pohľade na toto tele sú v epicentre šťastia viacerí. 🙂

Hriešnu Daru a jej “obľúbený výhľad” môžete vidieť >>>TU<<< , prípadne Daru v plavkách >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ dararolins_vermi