Hrôza a des! Tak by sa dalo opísať to, čo sa dialo za bránami družstva blízko Bratislavy. Cieľom poníženia a následného útoku bolo iba 11-ročné dievča, ktoré skončilo opité a dobité v nemocnici. Je zarážajúce, že skupina tínedžerov si všetko natáčala na mobily, a taktiež si z útoku robili fotografie.

K šokujúcej udalosti došlo 2. januára v podvečerných hodinách v areáli opusteného družstva v Miloslavove, v časti Alžbetin dvor. Chlapci a dievčatá vo veku 15 a 16 rokov vylákali von iba 11-ročné dievča, ktorému do hrdla liali obrovské množstvo alkoholu.

To však skupine tínedžerov nestačilo a maloleté dieťa začali fackať. Napokon došlo aj na kopance. Zo záberov, ktoré natočili, je jasne vidieť, že obeť mala celú tvár od krvi. Skupina tínedžerov si dokonca vyhotovila fotografie, na ktorých má dievčatko zdvihnuté tričko a zdieľali ich na soicálnej sieti.

Dobité dievča začalo vracať krv, čo donútilo útočníkov, aby zavolali záchranku. Predtým sa dohodli na verzií, že ju tam našli. Taktiež sa mali zbaviť všetkých dôkazov, ktoré boli na mieste útoku. Polícia však veľmi rýchlo tvrdenie tínedžerov prekukla a celý prípad momentálne vyšetruje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: spravy.rtvs.sk  |  Foto: RTVS, IG/policiaslovakia, kristinakovesova, TV Markíza