Nepochopiteľný čin mladého muža otriasol širokou verejnosťou. So svojou manželkou tvoril pár päť rokov, pričom pred svadbou sa poznali dlhé obdobie. O to viac je zarážajúce správanie človeka, ktorý svojej milovanej pri oltári sľuboval večnú lásku a namiesto toho zomrela práve jeho pričinením.

Luis Felipe Manvailer (32) je univerzitný profesor, pričom jeho manželka Tatiane Spitzner († 29) bola úspešnou právničkou. Mladý manželský pár s rastúcou kariérou, bez finančných či hmotných problémov, no aj tak prišlo k tragédií.

Tatiane mala, podľa slov manžela, po hádke s ním vyskočiť zúfalá z balkóna. Výpoveď zroneného muža však vôbec nedávala zmysel. Polícia zistila, že Luis už vo výťahu fyzicky napadol svoju manželku a nechcel jej dovoliť odísť. V izbe sa mali pohádať a agresívny profesor ju údajne uškrtil a následne vyhodil z balkóna. V momente, keď videl jej nehybné telo na betóne, spanikáril.

Zišiel po jej dolámané a krvavé telo, pričom ho vo výťahu preniesol späť do apartmánu. Luisa následne našli 300 kilometrov od miesta bydliska. Svoje konanie vysvetlil tým, že údajná samovražda jeho manželky ho vystrašila. Zrejme nedomyslel, že Tatiane by sa mŕtva späť do izby určite nedostala. Všetko dokonca zachytili bezpečnostné kamery, ktoré sú dostatočným dôkazom jeho činu.

Zábery z výťahu si môžete pozrieť —TU–-!

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook, YouTube