Oľga Feldeková (75) je úspešnou spisovateľkou, pričom pred pár dňami pokrstila svoju ďalšiu knihu Minútové romány. Krst sa konal deň pre jej narodeninami, a tak neváhala, a hosťom prečítala prvú správu s gratuláciou priamo od Milana Lasicu (78).

Feldeková v prítomnosti svojej rodiny a fanúšikov odprezentovala svoju novú publikáciu, ktorá je už teraz rozhodne odsúdená na úspech. Pri úvodnom príhovore prezradila, že na druhý deň (28. marca) bude mať narodeniny. Prečítala preto vtipnú správu od jej dlhoročného priateľa a kolegu Milana Lasicu.

„Milá Olinka, chcel by som ti čo najsrdečnejšie zablahoželať k tvojim 95. narodeninám. Je to naozaj úctyhodný vek, zvlášť, keď vyzeráš na 75 rokov a máš ešte toľko sily a elánu, že spolupracuješ s nami mladými. Želám ti, aby si sa dožila najmenej stovky ako tvoja spolužiačka Vilma Jamnická,“ takto znelo prianie od Lasicu.

Oľga sa však nenechala vyviesť z rovnováhy a pohotovo zareagovala: „Milý Milanko, potešil si ma viac, ako by ma potešil svojou gratuláciou sám Donald Trump. Keď budeme mať viac času, porozprávam ti svoje zážitky z prvej svetovej vojny. Aj o mojej spolužiačke Jamnickej, ktorá v základnej škole veľmi pekne spievala tvoje texty.“

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Youtube