Ondrej Kandráč sa stal v posledných rokoch obľúbeným hudobníkom, moderátorom, a dokonca aj zabávačom. Medzi ľuďmi sa cíti ako ryba vo vode, pričom svojou muzikou dokáže vyčarovať úsmev na tvárach mnohých našincov. Dokonca sa ukázalo, že svoje milované husle vytiahne skutočne kdekoľvek!

Ondrej Kandráč sa stal vychýreným hudobníkom, pričom k láske k hudbe vedie aj svojich potomkov. Husle sa stali neoddeliteľnou súčasťou jeho života a zdá sa, že sa bez nich ani nepohne. Potvrdil to aj na dovolenke, ktorú strávil vo Vysokých Tatrách.

Posledné dni roka 2022 bol na horách, kde sa previezol aj tatranskou zubačkou. V preplnenom dopravnom prostriedku sa rozhodol cestujúcim spríjemniť náladu svojím spevom a husľami, ktoré vytiahol z ničoho nič.

Obľúbený východniar rozospieval ľudí hitom Hej, Sokoly!, hoci malý koncert spočiatku neplánoval. „Mám rád momenty, ktoré sa udejú len tak bez plánovania a toto je jeden z nich. V preplnenej zubačke a našlo sa miesto aj na vytiahnutie huslí. Pridali sa všetci,“ opísal Kandráč video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: IG/kandrac_ondrej_official | Foto: FB/Ondrej Kandráč, IG/kandrac_ondrej_official