Na Facebooku Koptíka to od rozchodu s Hanou Gregorovou poriadne “žilo”, pravidelné citové výlevy, intímne tajomstvá a ponižovanie. Tomu je ale údajne konečne koniec, nakoľko Koptíkovi sa vraj Gregorová ozvala a tak jej exmilenec konečne dosiahol, čo chcel.

Ondřej Koptík sa netajil tým, že jediné o čo mu ide je Hankine vysvetlenie, keďže pri rozchode žiadne nedostal. Gregorová bola neoblomná, no nakoniec povolila a odvrhnutý milenec “vyhral”, on to však za výhru nepovažuje a prostredníctvom Facebooku poslal tmavovláske takýto odkaz:

“Aj keď som dosiahol svoje..po čom som túžil od začiatku celého rozchodového cirkusu s Hankou, po tom všetkom, čo som musel pre to urobiť.. môžem dnes povedať, že sme prehrali obaja. Ja som prehral svoju životnú lásku.. aj keď ju stále nosím v srdci a myslím Hanka, že aj ty mňa stále nosíš v srdci. Povieš síce, že sú to len 2 roky, len okamih ako píšeš, ale pre mňa je to oveľa viac, aj keď pre teba to bol asi len stratený čas.. A to, že mi vyčítaš bulvárne hyeny, inú možnosť si mi nedala.. skôr si ma od dverí odohnala, keď som bol za tebou sám. A svoju dôstojnosť som rozhodne nestratil, ja chodím so vztyčenou hlavou, pretože za lásku treba bojovať ako sa len dá. Každý na tomto svete môže byť lepším človekom a zaslúži si ďalšiu šancu.. Ja by som ti ich dal pokojne milión a vieš prečo? Pretože tomu sa hovorí neobmedzená a oddaná láska, tu ja k tebe bez akýchkoľvek výhrad cítim. Viem, že je potrebné napraviť veľa vecí, ale bez teba to nezvládnem. Milujem ťa Hanka <3”

Prešli odvtedy len dva dni a Koptík už opäť “úraduje”, vyzval totiž svojich sledovateľov, aby lajkovali daný status, pretože keď ich bude 500, zverejní dva siahodlhé maily, ktoré mu Gregorová poslala. Nuž, na celej veci je však najviac šokujúce, že so zverejnením týchto správ mala Hanka súshlasiť. Ste zvedaví, čo napísala svojmu bývalému partnerovi?

Zdroj/Foto: facebook