Známa tvár slovenského šoubiznisu nemá, zdá sa, v poslednom období šťastie na lásku. Hoci to vyzeralo, že konečne našiel spriaznenú dušu, prišiel rozchod a sviatky strávi bez partnerky. 

Moderátor Martin Nikodým, ktorý sa pravidelne objavuje v relácii Milujem Slovensko, sa poriadne odviazal a pred pár mesiacmi prikývol aj na spoluprácu v šou Tvoja tvár znie povedome, kde predvádzal výborné výkony. Hoci sa mu v práci mimoriadne darí, v súkromí to akosi známemu blonďákovi nevychádza.

Martin mal byť ešte pred pár mesiacmi prichytený v spoločnosti neznámej ženy, s ktorou sa síce neukazoval na verejných a spoločenských akciách, no akosi sa očakávalo, že pôjde len o otázku času. Usmiaty moderátor má byť ale opäť sám, čo potvrdili aj jeho slová o prežití vianočných sviatkov: „Na Štedrý večer budem s mamou a so sestrou. S deťmi budem 25. decembra, lebo minulý rok som s nimi bol na Štedrý deň,“ odhaľuje pre Plusku so slovami, že sa nestretne so žiadnou ženou.

Nikodým, ktorý sa rozviedol už pred 11 rokmi a stal sa otcom aj malého Martinka, si tak bude musieť na svoju pani božskú zrejme ešte chvíľku počkať. Priznáva ale, že jeho vkusu neulahodí hocijaká žena: „Som náročný na výber žien. Nikoho nehľadám. Ja to tak hovorím, že keď budem pripravený, tak to na druhý deň príde. Asi ešte nie som pripravený,“ uzatvára osobnú tému.

Martin Nikodým strávi Vianoce bez frajerky
Pri výbere žien je vraj veľmi náročný

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook