Na Farme sa odohrala scéna ako zo zlého romantického filmu. Za všetko môže príval alkoholu počas halloweenskej párty, kde sa Dagmar Kubínová odviazala viac, než sa očakávalo. Zamilovaného Michala vymenila behom minúty za iného farmára!

Alkohol a bujará zábava vyústili do žiarlivostných scén. Stalo sa tak po tom, čo Michal Mošpan stiahol nežnú Sašku do vtipnej scénky a z úst jej zjedol jahodu so šľahačkou. Tento pohľad však nahneval súťažiacu Dagmar, ktorá si jeho správanie vysvetlila ako súboj vo výmene partnerov.

Divákom Farmy sa tak naskytol nečakaný pohľad na českú krásku po boku ostýchavého Tamása. Dvojica si vymenila zopár bozkov, a dokonca sa nebrátili ani oblizovaniu svojich častí tela. To však nemilo zaskočilo prítomnú Sašku- tá sa netají tým, že k mladému tanečníkovi začína cítiť niečo viac.

Zo zaľúbených párov sa tak počas jedného večera stal milostný štvoruholník a je len otázne, ako budú romániky aktuálnych účinkujúcich pokračovať v nasledujúcich epizódach. Jedno je však isté- čaká ich skutočne ťažké vytriezvenie.

Michal so Saškou
Tamáš s Dagmar

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk