Len pred okamihom polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o fatálnom nešťastí, pri ktorom vyhasol život 16-ročného mladíka. K tragédii došlo 25. marca v čase okolo pol druhej ráno na ceste tretej triedy v obci Sihelné.

V okrese Námestovo vyhasol v nočných hodinách život tínedžera, ktorý bol spolujazdcom 16-ročného Martina. Ten viedol motorové vozidlo značky Hyundai pod vplyvom alkoholu v smere od obce Sihelné na obec Rabča. Ako uvádza polícia, vodič z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom na krajnicu, kde prednou časťou narazil do zábradlia mostného telesa a následne sa prevrátili na strechu.

“16-ročný mladík, ktorý viedol motorové vozilo, bol po dopravnej nehode prevezený na ošetrenie. Policajti 16-ročnému Martinovi pri dychovej skúške namerali 0,95 mg/l (1,98 promile) alkoholu v dychu. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,” uviedla polícia s tým, že spolujazdec utrpel zranenia, ktorým podľahol priamo na mieste nešťastia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: pol