Piatky so sebou štandardne prinášajú farmárske súboje o vypadnutie, inak tomu nebolo ani v tomto týždni. Reality šou televízie Markíza ponúkla zaujímavý pohľad na duel Moniky Šulekovej a Evy Lipovskej, ktoré sa postavili proti dvojici sympatických blondínok. Xénia Gregušová s Katarínou Pohančaníkovou odrovnali súperky s výsledkom 3:0. Čo považuje Monika za jasnú príčinu svojho vypadnutia, prezradila vo Farme X-tra Martinovi Šmahelovi.

Epizóda Šmahelovej X-tra relácie s vypadnutou ex-farmárkou Monikou Šulekovou odhalila pravé pocity vypadnutej podnikateľky. Potom, ako sa dostala do duelu s Evou, trpiacou bolesťami v kolene a prste na nohe, sa už Monika videla takpovediac doma na gauči pred televízorom. Pocit výhry jej neposilnil ani fakt, že jej spolubojovníčka vypila celú fľašu alkoholu nielen počas noci pred rozhodujúcim súťažným dňom, ale aj pred vstupom do arény.

S pripitou Evou to počas súťažných disciplín nevyzeralo vôbec priaznivo. Katarína a Xénia boli jednoznačne vo forme, a to sa odrážalo aj na postupnom pripisovaní ich bodov v hodnotiacej tabuľke. Kráčanie po kladine podguráženej duelantky spôsobovalo pochybnosti o jej spôsobilosti. Tá sa nakoniec nepotvrdila, a tak musela Eva s Monikou po rozhodujúcom treťom bode opustiť brány reality šou Farma 12.

Monika však v štúdiu s Martinom Šmahelom udržiavala pokojnú atmosféru. Okrem toho, že Evu označila za sklamanie týždňa kvôli okolnostiam duelu, jej nič nezazlievala a odchádzala zo statku spokojná. Svoje pôsobenie na Farme hodnotí pozitívne a okrem zážitkov si odtiaľ odnáša aj priateľské vzťahy. Ako sama prezradila, najbližšie k srdcu jej prirástol Aquaman (Henrik Szabo) a výhru by najviac dopriala Lukášovi Stanislavovi.

Povzbudivé slová moderátora relácie o Monikinom pôsobení na statku potvrdila aj samotná vypadnutá duelantka: “Ja som si pipíky tam pochytala, zámer bol splnený… a vyhral Lukáš, keby ste nevedeli,” dodala Monika na margo svojho vypadnutia. Okrem návštevy relácie sa však prihovorila aj svojim fanúšikom na sociálnej sieti, ktorým sa poďakovala za priazeň. “Ten duel dopadol ako dopadol. Ja som sa snažila, no nebolo to len na mne. Ale, prosím vás, prestaňte s tým hejtom voči Eve, je aká je, každý sme nejaká osobnosť, ja sa na ňu úprimne nehnevám,” uviedla Monika. Po opustení šou sa plánuje venovať svojej vlastnej kolekcii oblečenia a ktovie… Možno sa na nej nechá inšpirovať práve šteklivými spomienkami z Farmy.

Celé vyjadrenie Moniky

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/monikasulekova | Foto: markiza.sk, IG/ farma.markiza