Ostrý porotca i lámač sŕdc: Takto vyzeral Habera ako 18-ročný!

Dátum:

Legenda slovenskej hudobnej scény oslávi v apríli už svoje 60. narodeniny, na ktoré, priznajme si, nevyzerá. Jeho tvár je známa celým generáciám, veď prvé veľké úspechy so skupinou TEAM dosahoval ešte koncom 80. rokov a aj vďaka tomu, že bezmála dve desaťročia účinkuje ako porotca v Superstar, jeho tvár je jednoducho na očiach.

Jeho súčasná podoba je známa, rovnako tak ho mnohí, najmä teda starší fanúšikovia, poznajú ako dlhovlasého lámača ženských sŕdc. Ako ale vyzeral v roku 1980, keď ako 18-ročný maturoval na Strednej priemyselnej škole v rodnom Brezne? No, keďže to bolo v ére vrcholného socializmu v Československu, dlhé vlasy by mu rozhodne neprešli. Avšak, „divné fúzy“, ako sám napísal, proste mal.

„Foto z tabla strednej školy. Každý to máme v 18-ke inak. Ja som vedel len, že nechcem ísť na dva roky na vojnu, a preto musím ísť na vysokú školu (úplne jedno akú) a že potom, ak ju dokončím, tak budem niekde asi pracovať. A dúfal som, že ma to bude aspoň trochu baviť,“ napísal k archívnemu záberu. Tak čo, zlomil by vám s fotkou z tabla srdce? A spoznali by ste vôbec?

Zdroj | Foto: Instagram/Pavolhabera

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...