Otrasný prípad zo Šale otriasol celým Slovenskom. Internetom sa totiž začalo šíriť video matky, ktorá nadáva svojmu synovi, a zároveň ho mláti. Prípad už prevzala do rúk polícia, ako aj príslušné úrady, ktoré žene jej dve deti stihli odobrať.

Video, na ktorom mláti matka zo Šale svoje dieťa, už skončilo v rukách polície a úradov. Žena mala v starostlivosti svojich dvoch synov, ktorým mala vulgárne nadávať, vyhrážať sa im zabitím, no neštítila sa ani bitky či kopancov. Okrem pani Margity sa mal nepekne k deťom správať aj jej partner.

Svedkom otrasného incidentu bol aj štáb televízie Markíza. Polícia a úrady začali konať už pred niekoľkými dňami. Najprv bolo matke náročné dokázať, že deti v jej rukách trpia, keďže lekárka nenašla škrabance či modriny, pričom mali dostatok jedla aj čisté oblečenie. Po zverejnení predmetného videa ale konečne mohlo byť dokázané i fyzické násilie.

Ako informuje portál TVnoviny, žena mala navyše v minulosti zverejňovať na fórach pre mamičky slová o tom, ako jedno z detí nedokáže milovať a ľutuje, že porodila. Dodala, že si nezaslúži žiť ani mať deti, pričom za svoje činy by mala zhorieť v pekle. Po odobratí detí sa pani Margita psychicky zrútila a bola umiestnená na psychiatrii. Len pred pár dňami sa na východe Slovenska v bazéne utopilo 10-ročné dieťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj:  tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza, FB/Polícia Slovenskej republiky