Slovenskom v posledných mesiacoch otriaslo viacero dopravných nehôd, pri ktorých prišli o život nielen vodiči, ale aj nevinní ľudia. Ani tieto skutočnosti však nie sú mementom pre niektorých šoférov, ktorí si neváhajú sadnúť za volant po značnom požití alkoholu.

Priam šokujúcim príkladom je aj 36-ročná vodička vozidla značky Škoda Octavia, ktorá v uplynulých hodinách spôsobila dopravnú nehodu. Ako uvádza polícia, podgurážená žena prešla z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde cez pravotočivú zákrutu do protismeru, kde ľavým predným rohom narazila do ľavej bočnej časti protiidúceho auta.

Z miesta dopravnej nehody, ku ktorej došlo na začiatku obce Bytča – Malá Bytča, bez zastavenia ušla, avšak hliadka ju onedlho vypátrala. Po podrobení sa dychovej skúške mala pozitívny výsledok vo výške 3,44 promile alkoholu vo vydychovanom vzduchu! “K zraneniu osôb nedošlo. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu už vzniesol vodičke obvinenie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,” uviedla k prípadu polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol