Ožratý na mol: Redaktora JOJ-ky chytili za volantom s 2,68 promile!

Dátum:

Redaktor Rasťo Ekkert (56) si v uplynulých hodinách zavaril na poriadny problém. Polícia mala tvár televízie JOJ prichytiť za volantom pod vplyvom alkoholu, pričom na nebezpečnú jazdu známeho muža upozornili svedkovia. Napokon dokonca uviedol, prečo došlo k jeho osobnému zlyhaniu!

Rasťo Ekkert, ktorý sa divákom prihovára z obrazoviek TV JOJ, má za sebou viacero dobrodružstiev, avšak to posledné bude mať poriadne trpkú dohru. Redaktor si mal totiž vo štvrtok 13. januára sadnúť za volant svojej dodávky opitý na mol, pričom spoločnosť mu robili jeho dva psy Archibald a Akbaj. K fatálnemu rozhodnutiu dospel potom, čo ho mala z domu vyhodiť priateľka, s ktorou sa pohádali.

„Vo štvrtok 13. januára krátko po 8. hodine ráno policajti z Obvodného oddelenia z Hnúšte zastavili na ceste II. triedy medzi Brezinou a Brádnom nákladné vozidlo Ford Tranzit a vodiča vyzvali na predloženie dokladov a vykonanie dychovej skúšky,“ uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová s tým, že Ekkert nafúkal 2,68 promile. Následne strávil redaktor viac ako 24 hodín za mrežami, pričom po superrýchlom konaní sa prihovoril fanúšikom a priateľom na sociálnej sieti.

„Áno, je to pravda, po rozchode so svojou priateľkou, ktorá bola zmyslom môjho života, som upadal do čoraz väčšej depresie. Dve Becherovky a policajná cela, čisté peklo, som špinavý, smradľavý, niečo strašné, nikomu som neublížil, len som si dal po rokoch na svoje meniny fľašu Becherovky. Dostal som brutálny zákaz na dva roky, za 40 rokov som neurobil ani najmenší priestupok, teraz si ma podajú a pri tom som išiel po lesnej ceste s fľašou becherovky. Pekný smutný večer, priatelia,“ sypal si popol na hlavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk, FB/Rastislav Ekkert

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...