Niekdajší dlhoroční priatelia si už dlhší čas nevedia prísť na meno. Herec Štefan Skrúcaný (54) si myslí, že jeho tvár bola viac krát zneužitá na propagáciu kliniky celebritnej lekárky, Aleny Pallovej (35). Aj keď už ubehli tri roky od začatia tejto kauzy, dodnes sa nevie, na ktorej strane je pravda. Na poslednom súdnom pojednávaní totiž zazneli dve rôzne verzie. 

[sociallocker]Herec tvrdí, že ponuku na mimosúdne vyrovnanie navrhol, avšak zo strany lekárky záujem nebol a dohodu odmietla. Na súde odznelo niečo iné. Právny zástupca Pallovej všetko poprel, o ničom nevedel. Kde je teda pravda?
Pre pluska.sk sa Štefan Skrúcaný vyjadril:,, Boli kontaktovaní niekoľkokrát mojím právnym zástupcom. Raz som to pani doktorke navrhoval na súkromnom stretnutí, druhýkrát to navrhoval môj právny zástupca, a tretíkrát nás vyzval súd na pojednávaní. Možno to nebolo posledného polroka ale predtým to bolo minimálne dvakrát a tretíkrát na súde. V každom prípade môžem požiadať môjho právneho zástupcu, aby tak ešte raz urobil.”

Skrúcaný podstúpil u Pallovej reálne iba jeden menší zákrok, a to v roku 2010. Vtedy pristúpil na krátkodobú spoluprácu, netušil ale, že sa v médiách bude pravidelne objavovať s odporúčaniami na estetické zákroky, ktoré nepodstúpil. Preto sa rozhodol konať a podal žalobu. Teraz nežiada nič viac a nič menej, len verejné ospravedlnenie.

pallova

Zdroj: pluska.sk | Foto: facebook [/sociallocker]