Pavol Habera žije dlhé roky v zahraničí, no aj napriek tomu bezpochyby patrí k najväčším slovenským hudobným hviezdam. Má obrovské množstvo fanúšikov, ktorí s radosťou navštevujú jeho koncerty, aby si mohli vypočuť hity staré desiatky rokov. Tentokrát sa však na cestu vydal on sám, vďaka čomu spravil obrovskú radosť nič netušiacej neveste.

Svadobný deň je pre každú ženu jedným z najdôležitejších okamihov života. Niektoré nevesty sa po spečatení manželstva môžu potešiť aj z darčeka od svojho drahého. Romantického prekvapenia sa dočkala aj Ivona, ktorá počas svadobnej hostiny zažila poriadny šok.

Jej manžel Tomáš totiž veľmi dobre vedel, že jeho milovaná polovička je veľkou fanúšičkou Paľa Haberu. Ženíchovi sa napokon podarilo dohodnúť sa s nekompromisným katom speváckej súťaže Superstar, ktorý nevestu prekvapil jej najobľúbenejšou skladbou ,,Love song“.

Radosť, slzy a prekvapenie sa tak mihali v očiach krásnej nevesty, ktorá nevedela nabrať dych. ,,Keď muž miluje svoju ženu a urobí všetko preto, aby ju potešil,“ napísal na sociálnej sieti líder kapely TEAM, pričom zverejnil aj krátke video z vystúpenia na svadbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: IG/pavolhabera