Prísny kat Superstar Paľo Habera (56) vie byť mimoriadne vtipný, trefný a zábavný, o čom divákov presvedčil už nejedenkrát. Rovnakého si ho užívajú aj doma, kde rozveseľuje rodinku svojimi strelenými nápadmi.

Spevák Paľo Habera má ukážkovú rodinku a po boku krásnej modelky Daniely Peštovej vychovávajú spoločne deti, ktoré rastú každým dňom a robia rodičom nesmiernu radosť. Úsmev na tvári dokáže ale nekompromisnému katovi vyčariť aj rodina jeho dcéry Zuzky z predchádzajúceho vzťahu.

>>>Paľo tiež predviedol, akú špecialitku si skrýva pred očami verejnosti len pre svoju Danielu.<<<

Sympatická blondínka sa nedávno ukázala na spoločnom zábere s pyšným dedkom, ktorý si tak mohol dosýta vychutnať svoju roztomilú vnučku Lolu. Nebol by to ale Paľo, keby aj pri tejto romantickej chvíľke nevystrúhal grimasu. K záberu ale pripojil dojímavý text, v ktorom sa ako väčšina rodičov zamýšľa, ako ten čas letí: “Happy Birthday, Zuzi! Uteká to, ešte pred chvíľou som na teba pozeral tak, ako teraz na tvoju dcéru Lolu,” chytá ho nostalgia.

Jeho dcéra Zuzana (33) sa pred tromi rokmi vydala za plastického chirurga Mariána Koperniecha (37), s ktorým vychovávajú synčeka Matthiasa (9) z predošlého vzťahu a spoločnú dcérku Elisabeth. Manželia usporiadali tichú svadbu v Tatrách, ktorej sa okrem Paľa Haberu zúčastnila aj jeho exmanželka Naďa.

Paľo so svojou vnučkou Lolou
Zuzana Koperniech s rodinkou

Paľo žije v šťastnom manželstve s Danielou Peštovou

Zdroj │ Foto: Instagram