Kto by si napamätal na živého tanečníka samby z kontroverznej jojkárskej zoznamky Take Me Out? Adrián Figa si to po odmlke opäť namieril pred televízne obrazovky a tentokrát sa predviedol v šou Česko Slovensko má talent.

Na Slovensu snáď nie je človeka, ktorý by si nezapamätal vrtkého tanečníka samby Adriána Figu, ktorý chcel zamiešať karty v kontroverznej zoznamke Take Me Out. Hoci sa mu napokon žiadna z prítomných dám neušla, náročným hľadačkám partnerov poslal svojský odkaz.

Adrián sa ale svojej nádejnej kariéry pred kamerami nevzdáva a šťastie skúsil opäť v talentovej súťaži Česko Slovensko má talent. Prítomným divákom a porote predviedol krásnu romantickú pieseň od Paľa Haberu. Spevácky talent Adriána porota ale neodhalila a s tromi červenými bzučiakmi a jednohlasným “nepostupujete” poslala mladíka preč.

Ten sa ale napriek tomu zrejme v hudbe mieni presadiť, o čom svedčia aj jeho úvodné slová: “V šoubiznise sa pohybujem už asi dva roky a môj pseudonym je Adriano.” Ktovie, kde sa tak nádejný kariérychtivý muž objaví nabudúce?

https://www.youtube.com/watch?v=QOk9C9hKNkU

Zdroj: TV JOJ │ Foto: YouTube