Hoci sa Patrícia Vittek (38) netají pozitívnym vzťahom k zákrokom a vylepšovacím procedúram, najnovšie prekvapila radikálnou zmenou tváre, po ktorej je na nepoznanie. Uhádli by ste, že na týchto záberoch je práve ona?

Patrícia Vittek sa nikdy netajila tým, že si nechala zväčšiť prsia a absolvovala na tvári zákroky s použitím botoxu či kyseliny hyalurónovej. Pred časom ale priznala, že to v istom období po prepuknutí manželovho škandálu mierne prehnala a podľa portálu Topky prirovnala samú seba k spuchnutej užovke. Zverila sa teda do starostlivosti lekárky, ktorá jej tvár bez mimiky vrátila do pôvodného stavu, aby sa mohla “opäť nájsť v zrkadle”.

Mnohí sa tak domnievali, že si dá tmavovláska so zásahmi do tváre na dlhý čas pokoj. Zdá sa ale, že Paťa, ktorú pred časom skritizovali za dojemnú fotku s milovanou osobou, dostala opäť chuť experimentovať a na najnovších záberoch jasne badať výraznú zmenu. Aj keď nevedno, či ide o plastiku nosa alebo zväčšenú peru, jedno je isté.

Tvár krásky je úplne iná a pri pohľade na staršie fotky zo septembra tohto roka čosi nesedí. Nech je už však pravda akákoľvek, faktom ostáva, že každý si so svojím telom môže robiť, čo sám uzná za vhodné a v čom sa cíti najlepšie.

Patrícia v septembri (naľavo) a pred pár hodinami (napravo)
Na fotkách vidieť zmenu…

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram