Slovák pred pár dňami poriadne vystrašil svoju rodinu i priateľov, keď sa rozhodol pre samovraždu. Odišiel z domu a od tohto momentu sa pod ním akoby zľahla zem. Ťažko si predstaviť, čo museli prežívať jeho najbližší rodinní príslušníci.

Polícia upozornila na 36-ročného Patrika z Lučenca, ktorý bol nezvestný od 21. mája. Zanechal po sebe list na rozlúčku a následne zmizol. Vystrašená rodina sa snažila apelovať na ľudí na sociálnej sieti, aby boli obozretní a okamžite ich kontaktovali, ak by videli muža na zverejnenej fotografií.

Príbuzný neskôr kontaktovali aj Pohotovostný pátrací tím, pričom spoločne s miestnymi občanmi zahájili pátraciu akciu. Rodina sa musela rozhodnúť, kde sa bude realizovať hľadanie. Po dlhej úvahe sa nakoniec rozhodla, že sa muž môže nachádzať v tamojších lesoch a ich risk sa vyplatil. Po štyroch dňoch došlo konečne k zlomu. ,,Po necelej hodine od príchodu na miesto sa Patrika podarilo nájsť, bol dezorientovaný, no okrem pár odrením a škrabancov je v poriadku,“ uviedol 24. mája Pohotovostný pátrací tím na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Pohotovostný pátrací tím  |  Foto: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj, Pohotovostný pátrací tím