Adam Pavlovčin vtrhol na slovenskú umeleckú scénu ako vietor, pričom potom, ako sa prvýkrát predstavil v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa stal okamžite hlavným favoritom celej súťaže. Tú napokon aj vďaka podpore divákov a poroty vyhral, kým aktuálne hviezdi v relácii Tvoja tvár znie povedome.

27-ročný spevák Adam Pavlovčin je právom považovaný za jeden z najväčších talentov domácej scény, a kým aktuálne hviezdi v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, plynule pracuje aj na nových hitoch. Po mimoriadne úspešných skladbách Moving on Game iba pred okamihom vydal nový singel Cold Summer, pričom fanúšikovia nešetria pozitívnymi komentármi.

“Čo pieseň to umelecký skvost. Cez spev, text, vizáž po úžasné videoklipy.. Všetko, čo predvádzaš, spadá do úrovne spevákov/umelcov svetových kvalít. Neskutočne sa teším na tvoj album, Adam. Môžeme byť hrdí, že naša malá krajina má umelca ako si ty,” znelo v jednom z mnohých hodnotení, v ktorých fanúšikovia považujú spevákovu tvorbu za umelecký skvost.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/superstarcs, markiza.sk