Peter Pellegrini a Boris Kollár prijali pozvanie do politickej diskusie televízie JOJ Na hrane. Šéf Hlasu sa rozhodol poslať poriadne ostrý odkaz svojmu bývalému šéfovi Robertovi Ficovi, o ktorom má svoju mienku. Okrem iného vyzradil, že každého poučuje, a pokiaľ nie je po jeho, „hádže sa o zem“. 

Peter Pellegrini sa v politickej diskusnej relácii Na hrane okrem iného vyjadril aj k spolupráci s Robertom Ficom. Svojho bývalého šéfa však líder Hlasu nevníma pozitívne a divákom prezradil, že šéf Smeru sa dokáže správať poriadne ješitne a vyžaduje, aby sa všetko dialo podľa jeho rozkazov a prianí. Smer i Hlas pritom nedávno pobavili verejnosť, keď zverejnili na sociálnej sieti rovnaké adventné vence.

Keď nepôjdu veci v tomto štáte tak, ako si zmyslí Robert Fico, všetko ostatné je zlé a on jediný má patent na rozum,“ nedával si Pellegrini servítku pred ústa. Fico sa podľa neho zaoberá niekedy viac sebou ako potrebami Slovenska a aktuálne sa podľa svojich slov stretáva viac s Kollárom ako s Ficom.

Fica dokonca prirovnal k „staršiemu ješitnému pánovi“, ktorý sa hádže o zem vždy, keď nie je po jeho. Expremiér však tvrdí, že sa k tomuto štýlu komunikácie nezníži. Zároveň poukázal na to, že Fico môže mať so svojím prístupom problém v spolupráci s ďalšími politikmi :“Naozaj ma to nebaví. Neviem, čo ten človek chce? Chcel by vyhrať voľby, zostavovať vládu, ale nadáva nám i všetkým naokolo. Takže, neviem, s kým to chce zostaviť. Poučuje ma ako malého chlapca. Ale nech sa páči, to je jeho štýl,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia JOJ/Na hrane │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza