Na hraničnom priechode Jarovce – Kittsee sa polícia Slovenskej republiky popasovala s kurióznym prípadom. Na prvý pohľad mala pendlerka podchytené všetko, čo by od nej muži zákona mohli v rámci pandemických opatrení žiadať, na druhý pohľad tu však niečo nesedelo!

Polícia informuje na sociálnej sieti o prípade mužov z oddelenia hraničnej kontroly policajného zboru Bratislava Ružinov-letisko, ktorí v rámci sprísnených kontrol pomáhali na slovensko – rakúskom hraničnom priechode. „Počas vykonávania kontroly predložila štátna príslušníčka Slovenskej republiky, ako doklady potvrdzujúce, že je pendlerka, doklad totožnosti, potvrdenie od zamestnávateľa o výkone práce na území Rakúskej republiky a potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie staršie ako 7 dní,“ reaguje Polícia SR.

Aj keby sa na prvý pohľad mohlo zdať, že pendlerka mala dokumentáciu podchytenú a príslušníci policajného zboru by ju mali s prianím pekného dňa nechať ísť, šťastena pri žene nestála. Keď si totiž policajti pozreli doklady podrobnejšie, všimli si, že potvrdenie o negatívnom výsledku z testovania obsahovalo pozmenené prvky. Vodička bola odovzdaná obvodnému oddeleniu v Rusovciach na ďalšie konanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky