Pendlerka neprešla policajtom cez rozum: FALOŠNÉ doklady hneď odhalili!

Dátum:

Na hraničnom priechode Jarovce – Kittsee sa polícia Slovenskej republiky popasovala s kurióznym prípadom. Na prvý pohľad mala pendlerka podchytené všetko, čo by od nej muži zákona mohli v rámci pandemických opatrení žiadať, na druhý pohľad tu však niečo nesedelo!

Polícia informuje na sociálnej sieti o prípade mužov z oddelenia hraničnej kontroly policajného zboru Bratislava Ružinov-letisko, ktorí v rámci sprísnených kontrol pomáhali na slovensko – rakúskom hraničnom priechode. „Počas vykonávania kontroly predložila štátna príslušníčka Slovenskej republiky, ako doklady potvrdzujúce, že je pendlerka, doklad totožnosti, potvrdenie od zamestnávateľa o výkone práce na území Rakúskej republiky a potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie staršie ako 7 dní,“ reaguje Polícia SR.

Aj keby sa na prvý pohľad mohlo zdať, že pendlerka mala dokumentáciu podchytenú a príslušníci policajného zboru by ju mali s prianím pekného dňa nechať ísť, šťastena pri žene nestála. Keď si totiž policajti pozreli doklady podrobnejšie, všimli si, že potvrdenie o negatívnom výsledku z testovania obsahovalo pozmenené prvky. Vodička bola odovzdaná obvodnému oddeleniu v Rusovciach na ďalšie konanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...