Českým šoubizom momentálne zmieta škandál známeho speváka a kouča šou The Voice Pepa Vojteka (53). Búrliváka totiž pristihli niekoľkokrát v byte mladej ženy, hoci on tvrdí, že stretnutia boli pracovné. Jeho žiarlivá manželka je podľa svojich slov pripravená na rozvod!

V českom šoubiznise je po búrlivom rozvode Lucie Vondráčkovej a Tomáša Plekance na pretrase ďalší možný krach známeho manželstva. Spevák a známy kouč súťaže The Voice Pepa Vojtek lieta v obrovskom probléme. Redakcia českého Expresu ho totiž vyfotila, ako sa pravidelne každý pondelok približne rok stretával v byte s pohľadnou manažérkou Veronikou Šimůnkovou, foto >>> TU <<<. Napokon sa rozhodli dvojicu konfrontovať v čase, keď sa Pepa práve nachádzal u nej doma, no manažérka len zakoktala, že je v kancelárii a má jednanie.

Na to sa do redakcie ozval samotný Pepa, ktorý sa snažil situáciu zachrániť: “Ja s tými dievčatami robím na cédéčku. Štúdio stojí peniaze a ja nemienim tie peniaze investovať do toho, aby som tie pecky skladal niekde inde než u nich doma. Ak chcete počuť, že tu robíme niečo iné, tak to nie je pravda. Manželke som to nemohol povedať, pretože je žiarlivá, takže o manažérke nevedela. Ona si myslí, že s každou hneď robím bábätko. Keby som bol neverný, robím to na turné,” dodal spevák, ktorý redakciu prosil, aby mu neničila manželstvo.

Na zvláštne správanie svojho manžela zareagovala aj samotná Jovanka (40), ktorá by neveru nestrpela: “Ak sa to potvrdí , pôjdem o dom ďalej. Som hrdá a neznížila by som sa k tomu, aby som ho strážila. Je to jeho voľba. Ak chce problémy a rozbiť rodinu, tak je dospelý. Mal byť rozumnejší a nenechať sa načapať,” hromží manželka, ktorá ale sama Pepu kedysi prebrala svojej dokonca najlepšej kamarátke Libuške. Aj Libuška však bola Pepovou milenkou v čase, keď tvoril pár s českou herečkou Laurinovou. Zdá sa, že Pepa má akosi “smolu” a jeho vzťahy končia vždy prevalenou neverou. Alebo žeby to bolo tentokrát naozaj inak?

Jovanka je pripravená na rozvod
Pepa má chodiť do bytu krásnej ženy
On sa bráni so slovami, že ide o pracovnú záležitosť
Pepa pravidelne chodí do bytu krásnej manažérky Veroniky

Zdroj: expres.cz │ Foto: Facebook/Divadlo Hybernia, DetskyDum.cz, Veronika Šimůnková